Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook 18.000 Kč

Ahoj, brácha potřebuje notebook, žádný herní, jen na práci, maximálně nějakou oddechovku, jako je film, flash hry, muzika ...

Alza.cz | czc.cz | mironet.cz

Všechny tyto obchody jsou možné, protože si ho chce zaplatit hotově + osobním odběr.

Mám takovou představu, co by tam asi tak mělo být, ale moc do hardware nedělám, takže bych potřeboval trošku poradit.

Paměť: minimálně 1 Gb
Internet: Určitě Wi-Fi + síťovku
HDD: bohatě stačí 120 Gb
Monitor: 15,4 - nejlépe lesklý

myška, čtečka karet, to jsou prkotiny
---

doma máme internet pomocí kabelu, takže bych si rád koupil reuter, který by rozděloval internet do PC a pomocí Wi-Fi do notásku, prostě lokální sít, ale tento výdaj do těch zminovaaných 18.ooo Kč nepočítejte.

HP mam aj ja a spokojnost. trochu bol drahsi ako vas 18.000 limit, ale som s nim spokojny.

celkovo sa HP nevyznacuje prilis dobrou "driver" podporou, obcas su s touto znackou (najma tlaciarne) mensie problemy, ale k ntb dodavaju OS na mediu, da sa vypalit, zalohovat predinstalovany image s drivermi, drivre su ulozene aj na HDD, takze tu nebude problem :-)

notebooky od HP viem odporucit ;-)