Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak na buffer? (winamp)

Nevíte někdo co to je a jak na buffer? Poslouchám rádio přes winamp a vždy po nějakém čase (cca 0,5 - 1,5h) se rádio vypne a ukazuje "buffer 0%". Nevím čím to může být a není to ani velká závada, ale otravuje to. Předem díky.

Ale,jak se píše dole-tohle je berlička na ani ne pomalé připojení,ale spíš připojení s velkou latencí.Buffer si představ jako zásobník,do kterého se ukládá stream a když se winampu nepodaří teď hned stáhnout další kousek-tak to dává z toho přednahranýho zásobníku.Líňější připojení=větší zásobník.

proste k tebe v tom okamziku neprichadzaju ziadne data zo serveru toho radia. Moznych pricin moze byt v zasade niekolko, a to a) problem u teba v pripojeni k internetu (napr. vynutene odpajanie u DSL, a nasledna zmena IP adresy apod) alebo b) problem na serveri toho radia (pretazeny apod). V tom pripade skusit pocuvat ine radio.

P.S. moja rada je radsej si zapnut normalne radio (myslim tym radiovy prijmac, nie PC). Ta "kvalita" u radii cez internet je u hudby absolutna katastrofa.