Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak na buffer? (winamp)

Nevíte někdo co to je a jak na buffer? Poslouchám rádio přes winamp a vždy po nějakém čase (cca 0,5 - 1,5h) se rádio vypne a ukazuje "buffer 0%". Nevím čím to může být a není to ani velká závada, ale otravuje to. Předem díky.

Ale,jak se píše dole-tohle je berlička na ani ne pomalé připojení,ale spíš připojení s velkou latencí.Buffer si představ jako zásobník,do kterého se ukládá stream a když se winampu nepodaří teď hned stáhnout další kousek-tak to dává z toho přednahranýho zásobníku.Líňější připojení=větší zásobník.