Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka komunikuje pouze s nerem

Dobrý večer,
známý si pořídil novou vypalovačku LG s podprou light scribe, přesný typ nevím.
Dostal k tomu nějaké osekané nero určené pro tuto vypalovačku.
Když se pokusil pálit např v deep burneru nebo jiném podobném programu byl odmítnut a ta mrcha fungovala jenom s tím svým nerem. Zatím nevím, jak dopadl s bádáním.
Čeká mne taky koupě palidla a rád bych se podobných překvapení vyvaroval, neboť nejlépe je se učit na chybách druhých.:-)
Čím by to tak mohlo být, nebo lépe, jak poznat, že ten který přístroj je zmlsaný a nic než nero nechce?
Ev.jakou nasadit dietu aby ho ty velkopanské choutky přešly? Vyznávám heslo doma jez co máš a jinde co ti dají.
Děkuji.

Ten link na deep burner....to si zase užiju s verdict free :-D
Jestli to já a verdict chápeme, jde o omezená práva na pc.. tak tenhle člověk je pouze (Vladimír promine) admin, vzniklé problémy řeší ze zálohy. A do vřavy chodí s linuxem.
Necháme to do pondělí, probereme to přes víkend v práci a ozvu se.
Zatím díky.

Mně se hrozně líbí, že si koupil vypalovačku LG. Já ji mám taky, funguje, ale kdyby "střečkovala", tak jí prásknu, že je to LG 4120.
Není nad bonzování - hned se tady objeví příslušníci KGB, CIA, a možná i STB, i ti už mi pomůžou, jak jí postavit do latě.
:beer::beer::beer: