Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka komunikuje pouze s nerem

Dobrý večer,
známý si pořídil novou vypalovačku LG s podprou light scribe, přesný typ nevím.
Dostal k tomu nějaké osekané nero určené pro tuto vypalovačku.
Když se pokusil pálit např v deep burneru nebo jiném podobném programu byl odmítnut a ta mrcha fungovala jenom s tím svým nerem. Zatím nevím, jak dopadl s bádáním.
Čeká mne taky koupě palidla a rád bych se podobných překvapení vyvaroval, neboť nejlépe je se učit na chybách druhých.:-)
Čím by to tak mohlo být, nebo lépe, jak poznat, že ten který přístroj je zmlsaný a nic než nero nechce?
Ev.jakou nasadit dietu aby ho ty velkopanské choutky přešly? Vyznávám heslo doma jez co máš a jinde co ti dají.
Děkuji.

Ten link na deep burner....to si zase užiju s verdict free :-D
Jestli to já a verdict chápeme, jde o omezená práva na pc.. tak tenhle člověk je pouze (Vladimír promine) admin, vzniklé problémy řeší ze zálohy. A do vřavy chodí s linuxem.
Necháme to do pondělí, probereme to přes víkend v práci a ozvu se.
Zatím díky.