Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak automaticky zapínat přední displej na PC?

Koupil jsem pc od firmy Impact nový počítač a zajímalo by mě jak se nastavuje přední displej který hlídá teploty v pc graf.karta,procesor atd.Jde nějak nastavit aby se spustil automaticky se spuštěním pc nebo ho musím stale zapínat jen ručně.Nemá někdo radu jak na to.

displej opravdu není software
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Hlídací displej na pc (host)

CPU typ DualCore AMD Athlon 64 X2, 3000 MHz (15 x 200)
BIOS Typ Award Modular (07/02/07)
Grafická karta ATI Radeon HD 2600 PRO (512 MB)
Zvuková karta nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller
Pevný disk WDC WD2500KS-00MJB0 (232 GB, IDE)
Optická mechanika TSSTcorp CDDVDW SH-S203B
Výrobní informace http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformat ion/0,,30_118,00.html
OS Win XP SP2
Jaký je tam typ panelu to nevím

Ten počítač je vestavěný v tom eurocasu o kterým píšu. Zatím všechny verze co jsem viděl fungovaly hned při zapnutí se to rožlo a začalo ukazovat točení hdd a teploty. Buď je to modifikace nebo šmejd- to sázím spíš. Možná blbne čudlík podsvětlení tím to jde vypnout.

http://pc.poradna.net/question/view/176852-jak-prac uje-lcd-panel-do-kejsu

hehe to je luxus jak melou o tom jak kvalitní tam perou zdroje, jak je to srdce celýho počítače a na fotce vedle textu obyčejnej eurocase 400w
b.htm