Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

Mám intgrovanou zvukovou kartu v základní desce MSI MS-6590 (KT6 Delta) a zničeho nic mi nejde zvuk ...... Prosím poraďte , jsem spíše uživatel PC.

neuvadzate operacny system. ani to, kde ten zvuk nejde...ci v dajakm programe, ci vobec nikde...

budem predpokladat, ze mate WinXP, ak nie, opravte ma, ak nie.

pravo dole pri hodinkach dvoj-klik na repracik (ak ho tam mate) a skontrolujte, ci nieco nie je stiahnute na minimum.

ak tam ten repracik nie je, chodte do Control Panel > Sounds and Audio Devices a klik na Advanced > tu skontrolujte, ci je daco na minime.

ale bez blizsich info sa radi tazko...

ako to suvisi s riesenim problemu?

skuste pravy klik na Tento Pocitac > Spravovat (Manage) > Spravce zarizeni (Device Manager) a popozerajte, ci sa vam tam pri niektorom zariadeni nezobrazi zlty trojuholnik s vykricnikom. ak nie, ziadne ovladace nebudete potrebovat.

(ak teda mate tie windowsy)