Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

Mám intgrovanou zvukovou kartu v základní desce MSI MS-6590 (KT6 Delta) a zničeho nic mi nejde zvuk ...... Prosím poraďte , jsem spíše uživatel PC.

ako to suvisi s riesenim problemu?

skuste pravy klik na Tento Pocitac > Spravovat (Manage) > Spravce zarizeni (Device Manager) a popozerajte, ci sa vam tam pri niektorom zariadeni nezobrazi zlty trojuholnik s vykricnikom. ak nie, ziadne ovladace nebudete potrebovat.

(ak teda mate tie windowsy)

este ma napada, ak je v nastaveni "Sounds and Audio Devices" vsetko OK, mozno mate k zvukovej karte nejaky obsluzny softver, ktory dost casto bezi vpravo dole pri hodinkach. skuste sa pozriet, otvorit a prehladajte nastavenia, co ked je zvuk zakazany tam.