Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezeobrazování mechaniky (CD-RW/DVDrom)

Prosím pomozte mi.
Ve Windowsech(XPčkách) se mi přestala zobrazovat mechanika (SAMSUNG CDRW/DVD SM-352B), počítač ji sice vyhledá v nově rozpoznaných zařízení, ale vždy při nainstalování mi to nahlásí chybu a u stavu zařízení mi to píše: ,,Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19) "

Zkusil sem proto nainstalovat ovladače jak základní desky (MSI KT4V (MS-6712)), tak i mechaniky. A zkoušel sem ji vložit do jinýho PC a tam mi fungovala.

sem se zasek u tohohle bodu, sem ho nějak nepochopil, tak jestli by ste mi to mohl nějak srozumitelně vysvětlit prosím. ,,Restartujte počítač v nouzovém režimu a vyberte možnost Poslední známá funkční konfigurace. Vrátí se tak poslední úspěšná konfigurace registru. "