Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při instalaci aplikace k TV kartě

Dobry den.Mela jsem problem s chybou aplkace u tv karty.Bylo mi doporuceno ji odinstalovat a nainstalovat znova,ale po instalaci mi nejde ukazalo se ze ovladac nemuze byt naistalovany a nemam nejake logo.Muzete mi prosim poradit co to znamena a co s tim mam delat.Dekuji

Změna předmětu, původně: tv karta
Změna kategorie, původně: Operační systémy (host)

mam tv kartu WinFast 2000 XP Exper.Presny popis problemu:Pri vlozeni instalacniho cd se to noirmalne instaluje pak se mi ukaze You must reboot system and install driever again ktery potvrdim ok. pak restart pocitace.Pote se mi ukaze Software instalovany pro tento hadware:neprosel testem pro ziskani loga systemu windows a nebyla tak overena kompatibilita se systemem windows xp.Pokracovanim v instalaci tohoto softwaru muzete poskodit nebo omezit spravnou funkcnost systemu nyni i v budoucnu......a mam nabidku bud pokracovat nebo ukoncit instal.kdyz dam ukoncit tak se mi ukaze Instal tohoto hadwaru nelze dokoncit.Pri instalaci hardwaru doslo k problemu: multimedialni video adapterovladace nelze nainstalovat protoze bud neobsahuje digitalni podpis nebo neni podepsan spravne.

No vidíš, jak ses pěkně rozpovídala - hned se dá líp poradit. ;-)

Mám stejnou TV kartu (Leadtek WinFast 2000) a taky Windows XP - karta mi funguje bez problémů.

Ovladač jsem myslím použil aktuální stažený z internetu: TV2KXPEX_5.13.1.3314_2005-11-28.zip

Tobě doporučuju to samé - stáhnout nový ovladač z webu výrobce.