Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mechanika v notebooku

Zdar, mám notes a někdy se mi stává, že strčim cd(dvd) do mechaniky a nic se nenačítá, tak se podívám do tento počítač a tam nemám ani to D(jako tu věc na co se musí kliknout aby se otevrelo cd.)nepomůže ani restartování pc, znova se to tam objeví třeba za 2 dny nebo asi po 10 restartování pc.
Díky za nějkaý info.

Operační systém bude předpokládám Windows XP
Podívejte se do protokolu událostí, jestli tam nejsou nějaké chyby.
Případně zkuste reinstalovat Windows.
Pokud nepomůže, tak se nejspíš jedná o HW poruchu - mechanika se prostě "zatuhne" a tím zmizí i z nabídky "tento počítač"