Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s dokumentem WORD

Dobrý večer, nejsem v oblasti počítačů moc znalá, takže se velice omlouvám za případné nedostatečné informace. Mám tento problém. Psala jsem práci ve Wordu, po dokončení jsem práci uložila na MP3 přehrávač, kde už nějaké dokumenty mám a normálně mi fungují. Pak jsem odpojila přehrávač pomocí ikony "Bezpečně odebrat hardware". Když jsem znova napojila přehrávač k počítači a chtěla jsem dokument otevřít, nešlo to. Napsalo mi to jen:Word nemůže dokument otevřít. Zkuste některé z těchto kroků: zkontrolujte oprávnění pro dokument nebo jednotku a pomocí dialogu Otevřít dokument najděte.
Je ještě nějaká naděje, že se k tomu uloženému dokumentu dostanu a otevřu ho tak, aby šel přečíst? V počítači máme Windows XP PROFESSIONAL, Word je ze sady MS OFFICE XP PROFESSIONAL.
Velice děkuji všem co mi poradí.
Katka

Bohužel, nikde jinde ho nemám.Zkopíruju ho,ale neotevře se mi. Píše mi to pořát totéž. Omlouvám se,to jsem zapomněla připsat. Pracovala jsem na jiném počítači,ale nikdy dřív jsem s tím neměla problémy. Dělala jsem tam už jiné práce-pravda že v PowerPointu,ale spolupracovalo to v pohodě... Na tom druhém je, mám pocit, MS OFFICE 2007.

setkal jsem se s nezdravě mnoha případy přímé editace dokumentů na flashce, kdy došlo k poškození souboru a word ho už nemohl otevřít - sám bych už nikdy nic takového neriskoval (kdyby jen proto že flashku můžu ztratit), ale vždy sobor ukládám na lokální disk, a teprv po práci ho překopíruju.

ještě je teoretická šance ten soubor otevřít v prohlížeči správce souborů (f3, nebo v nouzi v notepadu - neukládat!) a zkusit zachránit text kopírováním přes schránku.

Doporučuji otevřít dokument na počítači, na kterém je nainstalovaný MS OFFICE 2007
- potom otevřít nový soubor dokumentu WORD a do toho ten původní nakopírovat
- dát uložit (ikona diskety), otevře se okno ULOŽIT JAKO
- dole rozbalit nabídku ULOŽIT JAKO TYP a vybrat Dokument WORD 97-2003
- potom dát uložit - takto to mám vyzkoušené a funguje to.
Pokud se pracuje s více soubory tak se dá nastavit způsob ukládání - typ souboru.
Doufám,že jsem trochu pomohl.