Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalovačka politá kakaem nejde otevřít

Dobrý den,nešťastnou náhodou jsem včera polila pc.Nic to neodneslo jenom vypalovačka.Když zmáčknu čudlík nejde to otevřít.Asi se to zevnitř slepilo.Nepůjde to nějak zpravit,rozebrat nebo něco?Prosím poraďte je to naléhavé.

Změna předmětu, původně: Vypalovačka (host)

Zkus vzít nůž a mechanice pomoct - jemně kudlu zastč za bok,zmáčkni špendlíkem otevírací dírku a vypač to(dvířka ne dírku) - pokud motorek reaguje na vysunování,vypadá to na zalepený dvířka.

edit// polila kakaem -všechno steklo po bedně - ty dvířka jsou dobrou možností.