Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého poštovního klienta ?

Již delší dobu používám Thunderbird,ale nejvíce mi vadí při posílání pošty vkládání příloh ve tvaru eml i přes řešení problému který do dneška není 100% vyřešen ani na fóru czilla.Vážně proto uvažuji o změně ale nevím na kterého klienta přejít ?

The Bat! pouzivam asi 10 rokov uz a len tazko by som menil. A to dokonca pouzivam doma 2.11 verziu, pretoze sa mi akosik nechce updatovat;o).
Otazka pre uzivatel antispamsnipra...nezda sa vam v poslednej dobe akysik deravy? Prepusta mi velke mnozstvo spamov zrazu. Mam free verziu.

Mě funguje suprově. Jestli se ti tam nepřehodilo nějaké pravidlo, či co. Také to nebylo ono, když jsem měl nastavenou jinou hodnotu, myslíc, jak budu lstivý Afghánec...
[http://img138.imageshack.us/img138/1581/antispamsni perhe1.gif]
při těch 60ti mám
[http://img138.imageshack.us/img138/9209/antispamsni perstatcx1.gif]
a to je prostě bomba.
Když jsem jej nainstalil, dal jsem mu "očuchat" ten balík spamů, co je ke stažení a od té doby (antispam tak 3 roky) jede úplně suprově.
Zkusil bych mu vymazat databázi a naučit jej to z těch spamů ke stažení znovu, je to na půl hoďky práce.