Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého poštovního klienta ?

Již delší dobu používám Thunderbird,ale nejvíce mi vadí při posílání pošty vkládání příloh ve tvaru eml i přes řešení problému který do dneška není 100% vyřešen ani na fóru czilla.Vážně proto uvažuji o změně ale nevím na kterého klienta přejít ?

Máte prvavdu,tak opravuji.
Windows XP,v češtině a free.Stahování ze seznamu.cz Nic specialního od něj neočekávám snad jen možno vytvořit více účtů.Uvažovala jsem o Incredimail,ale ten ve verzi free neumímí více účtů nebo Outlook 2007.

A hlavně zvládne velký počet mailů,aniž by se z toho zesral(velký outlook umí taky)+ty jeho pluginy-cožpak to není krásný,když pomocí pluginu kliknu vytvořít nový mail proviederovi,okamžitě mi to vepíše ping a tracert a já pak pokračuji za hlášky winampu co hraju a co si o nich myslím? :-)(pluginy dostupný na ofic.stránce-pro případný zájemce)

Já už jich taky hafo projel,ale doma používám Netopýra teda THE BAT,,v rachotě musím MSoutlook kvůli sdílení úkolů které mě občas dostanou do bodu varu3-[
Takže jasná volba TheBat!Ten IncdredyMail žere hodně prostředků.
Tady jsem našel free verzi na vyzkoušení:Odstraněn odkaz na warez, přečtěte si Pravidla. (karel)

The Bat! pouzivam asi 10 rokov uz a len tazko by som menil. A to dokonca pouzivam doma 2.11 verziu, pretoze sa mi akosik nechce updatovat;o).
Otazka pre uzivatel antispamsnipra...nezda sa vam v poslednej dobe akysik deravy? Prepusta mi velke mnozstvo spamov zrazu. Mam free verziu.

Mě funguje suprově. Jestli se ti tam nepřehodilo nějaké pravidlo, či co. Také to nebylo ono, když jsem měl nastavenou jinou hodnotu, myslíc, jak budu lstivý Afghánec...
[http://img138.imageshack.us/img138/1581/antispamsni perhe1.gif]
při těch 60ti mám
[http://img138.imageshack.us/img138/9209/antispamsni perstatcx1.gif]
a to je prostě bomba.
Když jsem jej nainstalil, dal jsem mu "očuchat" ten balík spamů, co je ke stažení a od té doby (antispam tak 3 roky) jede úplně suprově.
Zkusil bych mu vymazat databázi a naučit jej to z těch spamů ke stažení znovu, je to na půl hoďky práce.