Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příspěvky s označením "dnes"

Proč příspěvky s označením "dnes" nejsou dnes...
Možná je na to jednoduchá odpověď, ale já weby nedělám, prostě na to tak koukám, hodně těch příspěvků, když se rozklikne, má jiný datum, no, připadne mi to buď jako sranda a nebo ostuda pro webmastera... :>::beer::beer::beer:

Oznacenie dnes maju otazky v ktorych aspon jedna odpoved je z dneska. Kliknutim na slovo dnes sa zobrazia len dnesne prispevky a ich priami predchodcovia aby si vedel na co ten dnesny prispevok reaguje (napr. neviem co by si mal z toho keby si videl prispevok s textom napr. "no tak dobre" a nevidel by si na co to reaguje). Logicke, nie? Ostuda je skor pre ludi ktori nerozmyslaju a nie su schopni to pochopit.

Alebo si nasiel niekde nieco co nevyhovuje tomu co pisem? Ak ano tak napis co konkretne, kedy konkretne a kde konkretne. Najlepsie screenshot.

Označení "dnes" je myslím používáno správně - narozdíl od značky "nový". Už jsem to tu jednou řešil. Největší absurdnost ovšem je při výběru kategorií - pokud dám "zobrazit vše", nezobrazí se vše (pokec) takže pokud chci skutečně vše, musím vše zaškrtnout a použít "zobrazit vybrané", přestože vybírám vše.

zkus aspoň pochopit, že každému vyhovuje něco jiného.
brtník je naopak šťasten, že se mu pokec nezobrazuje, že tu není druhé živě. kdybych se nudil jak sviň, vím o něm, je tam, můžu si na něj kliknout. ale nečtu ho a proto jsem rád že se sem default neplete.
čili tak jak to vymyslel šéfkonstruktér poradny - nebo nad tebou to píše azor - se brtníkovi líbí http://tera.poradna.net/images/smiley/puff.gif

Brtníku, Brtníku, vždyť já hned v první větě píšu, že to chápu, ale jen se pozastavuji na tím, jak je to zde vymyšleno! Vem si, že půjdeš na nějaký server kamkoli - diskuse, poradna, obchod - a dáš si někde vybrat VŠE. A pak zjistíš, že se ti nějak nevybralo vše, ale že když chceš vše, musíš vlastně zvolit jen vybrané a vše si musíš sám zaškrtnout. Také by ti to přišlo podivné. Navrhoval bych, aby tedy pokec dali někam bokem, nebo to přejmenovat na "Vše bez pokecu".