Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP - chyba v nastavení Wampu?

Ahoj,

nainstaloval jsem si WampServer 2.0 a zkouším si v PC eshop v PHP.
Když si přes localhost otevřu index, naskočí mi chyba:

Warning: fopen(goods/) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\es_pages\goods.php on line 17

a pod tím ještě

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in C:\wamp\www\es_pages\goods.php on line 24

což se opakuje asi 5x s jiným číslem řádku.
Rozumím tomu dobře, že skript nemůže najít žádný soubor ve složce uvedené na řádku 17?

Když vše hodím na web, funguje to bez problémů.
Dále se mi v PC automaticky rozbalí celý strom menu, což na webu také nedělá.

Zvládnete mi někdo poradit, prosím? Nebude to nějakým nastavením Wampu?

Díky moc.

neviem co mas v kode, ale ked ti to ide na webe a na lokale nie, tak je mozne ze su v kode zadavane cesty od korenoveho adresara

/subor.php

.
A tym padom ti to nemoze ist na lokali , kedze tam ten web nemas v korenovom adresari.

Ja ked mam stranku riesenu cestami v tvare

/subor.php

, tak si vytvorim virtualhost a funguje to presne ako na webe.

Tak jsem si zkusil Wamp odinstalovat a teď mám Apache, jenže ten se mi ani nespustí :( V DOSovském okně mi vyskočí chyba, že je možné použití pouze jedné adresy / portu 0.0.0.0:80.
V čem by mohl být problém? Jsem začátečník a nevyznám se.
Nebo jaký nejjednodušší php server byste mi doporučili? Nepotřebuji MySQL a jiné doplňky, jde mi jen o to, aby mi v PC (offline) chodily php skripty. Aby to bylo co nejjednodušší k nastavení...

Děkuju

Už jsem na jejich stránkách dlouho nebyl, dřív se normálně stáhl jeden programový balík. Teď koukám, tam máš možnost naklikat si, co chceš a co ne...

Takže nutná součást je jádro ovládacího programu WOS.

Dále část server - tam si tedy vyber jen Apache a PHP, pokud nepotřebuješ databází MySQL. Verzi PHP vybereš podle toho, pro jakou verzi vyvíjíš své skripty a jaká verze ti běží na serveru (webhostingu). Lze mít současně verzi 4 i 5 a přepínat mezi nimi.

V části Application nemusíš zaškrtávat nic, pokud žádnou z těch aplikací napoužíváš a nechceš ji mít předinstalovanou.