Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV KOD

Ahoj, potřeboval bych pomoci, mám TV od ECG a univerzální ovladač od firmy Welltech a nemůžu nikde najít kod k tv, v příručce vůbec ECG není a když to dám hledat na ovladači, tak to akorát vypne a zapne TV a nic se pak neděje, tak prosím o radu, děkuji Král Jakub.

Zjisti kdo ECG vyrobil (googluj), asi to bude číňan a od někoho dálkové ovládání okopíroval, respektive může taky vyrábět pro světové značky a to by bylo dobré zjistit pro koho, pak bych hledal v kódech té značky uvedených v manuálu. Jinak to bude dost těžké najít. Nějak takhle jsem kdysi hledal kódy Philipse, ovladač z USA a v manuálu americké typové označení výrobků, doma v Evropě mi nezbylo, než zkoušet různé kódy na Philips až jeden zabral.....

Skusaj nejake kody, pozeram googlom ze dovozca pre EPG dovaza este nejake japonske veci yamaha ci co, tak skusaj kody pre nejake nejake japonske veci napr. sony, panasonic, yamaha, apod. O tej firme EPG neviem nic najst, to bude asi nejaky zlepenec suciastok od vyssieuvedenych vyrobcov.

Kde jsi ho koupil. Já jsem koupil Welltech v Lídlu. Je s displejem.Věž Sonny mi nešla naladit na žádném univerzálu, ale tenhle ovladač se umí učit od druhého.Je to trochu pakárna, tlačítko po tlačítku, ale narozdíl od jiných si všechno pamatuje i po výměně baterií!! Myslím, že by s tím šel ovládat i světelný vypínač.