Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV KOD

Ahoj, potřeboval bych pomoci, mám TV od ECG a univerzální ovladač od firmy Welltech a nemůžu nikde najít kod k tv, v příručce vůbec ECG není a když to dám hledat na ovladači, tak to akorát vypne a zapne TV a nic se pak neděje, tak prosím o radu, děkuji Král Jakub.

Skusaj nejake kody, pozeram googlom ze dovozca pre EPG dovaza este nejake japonske veci yamaha ci co, tak skusaj kody pre nejake nejake japonske veci napr. sony, panasonic, yamaha, apod. O tej firme EPG neviem nic najst, to bude asi nejaky zlepenec suciastok od vyssieuvedenych vyrobcov.