Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP - Nefunkční spojení s MYSQL

Ahoj, pokračuji v MYSQL a stáhnul jsem si tento kod na spojení s MYSQL tabulkou:

<?php
$conn = @mysql_connect("mysql.wz.cz", "mrk","xxxxxxxxxxx");
if (!@mysql_select_db("loginreg", $conn))
{
  echo "<big><pre><b>Omlouváme se, tabulka SQL je nedostupná.</b></pre></big>";
  exit;
}
?>

Na mysql.wz.cz zadávám uživ. jméno mrk a heslo xxxxxxxxxxx(udávám nepravé, aby se mi tam nikdo nenabouch), přihlásím se, mám tam tabulku loginreg a ono nic :.(

Edit: jinak celkový kód je na http://interval.cz/clanky/registrace-uzivatelu-v-ph p/

<?php

$u = ''; // uzivatelske jmeno
$p = ''; // uzivatelske heslo
$h = 'mysql.wz.cz'; // adresa mysql serveru (napr: "mysql.webzdarma.cz" , nebo jen "mysql" ... ani to nebyva vyjimkou (pipni.cz) )
$db = ''; // jmeno databaze

$spojeni = @mysql_connect($h,$u,$p);

if(!$spojeni)
	{
	require './mysql_error.php';
	exit;
	}

if(!mysql_select_db($db))
	{
	echo '<p>MySQL server byl pripojen (spravne prihlasovaci udaje), ale nebyla nalezena databaze se zadanym jmenem. Patrne chybny udaj.</p>';
	exit;
	}

?>