Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam praci rizenou z domova. Zkusenosti, doporuceni.

Zdravim,

Jednalo by se o VPP, druh prace neni smerodatny (internet, manualni prace).

Pritelkyne je a bude jeste nejaky cas doma, uz se celkem dost nudi ( v byte doslo k uplnemu preorganizovani vseho scim pohla), tak bych ji potreboval nejak zamestnat. Nasel jsem dost nabidek, ale verohodnost je dle mych zkusenosti dost nizka, casto zadaji zaplatit vstupni poplatek (za material k praci) a jak je znamo, mohu se dockat po zaplaceni dane castky konce komunikace mezi danou firmou nebo mi prijde desitky nabidek na dalsi zamestnani s dalsimi poplatky.

Proto zadam ti, kteri meli podobny problem a podarilo se jim uspesne najit domaci praci za relativne dobry peniz, necht daji doporuceni, pripadne informuji o firmach, kterym se mam vyhnout.

Nasel jsem toto: index haffec optimistickych kecu a na zaver 450,- zaplatit za nic, pak cekat, jestli se firma uraci poslat material.

Edit: prosim o ponechani v kategorii "ostatni" (ikdyz se to IT tyka opravdu jen okrajove [prace pres internet]), aby byl dotaz zobrazen vsem. Dekuji

Ano, to je logicka uvaha. Ale snad existuji seriozni firmy nabizejic opravdovy privydelek za nejake ukoly a ne za pocet prijatych "uvodnich poplatku". Na druhou stranu, pro takovou seriozni firmu je kazdy zajem potencialniho zamestance jistym financnim nakladem (korenspondence, svereny pracovni material) a posilat zdarma kazdemu zajemci z duverou v jeho zpracovani a odeslani zpet je stejne naivni.

Ano, to je bezny postup u dobre placenych praci. Me ale nejde o to, abych touto praci vydelal na barak, pritelkyne se proste nudi, furt neco uklizi, jen tak bezmyslenkovite serfuje, tak me napadlo jejiho "nicnedelani" trochu vyuzit, vlastne to byl jeji napad a kazda tisicovka do spolecneho rozpoctu dobra ;-)