Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mejly z outlooku zpět na seznam.cz

Ahoj, tak jsem si říkala jak si usnadním práci, ale .... Snad mi někdo poradí jak z toho ven (tedy pokud taková cesta existuje) Dnes jsem si založila v outlooku (MS 2007) novou složku pro doručenou poštu ze seznam.cz
1) smíchala se mi pošta firemní se soukromými mejly ze seznamu, je to ještě možné nějak rozdělit?
2) všechna pošta ze seznam.cz mi zmizela, takže se na ní budu moci dívat jen v práci v outlooku, což se mi opravdu nechce. Je možné nějak dostat opět všechnu poštu zpět na seznam.cz?
Díky za každou dobrou radu. Páčko, Lůca

Mám Outlook 2002, nevím, kde je to schováno v menu u Outlooku 2007?

menu Nástroje - Průvodce pravidly
Tam lze pravidlo vytvořit a je tam i tlačítko Spustit, kterým to pravidlo použiješ i na již dříve doručené zprávy.

A aby ti na Seznamu zůstavaly maily:
Nástroje - Účty elektronické pošty - Zobrazit nebo změnit - Změnit - Další nastavení - Upřesnit - [x] Zanechat na serveru kopie zpráv
Tady je postup: http://office.microsoft.com/cs-cz/outlook/HP1010244 31029.aspx#1