Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedokončené názvy složek

Čau. Chci Vás poprosit jestli byste mi nepomohli s tímto problémem. Problém: Otevřu Tento počítač a kliknu na Dokumenty, jenže jak se vždy v té modré liště píše Dokumenty, tak mě se tam píše pouze D. Toto se stává i u jiných složek, vlastně u všech. Jen když otevřu Tento počítač tak to tam je napsaný, ale jak klikám dál už tam jsou pouze počáteční písmena.Vložil bych vám semka nějakej obrázek, ale nevím jak.Díky za pomoc Mike17.

http://discussions.virtualdr.com/showthread.php?t=1 38914

ak mate jeden z tychto programov: Mijenix ZipMagic 98, Documagix Papermaster 98, eFax HotSend alebo Windows Desktop Update component, skuste ho odinstalovat. /zdroj/ [ENG]

alebo skuste sa pozriet, ci vam nebezi proces: Zm32nt.exe alebo Pwatch.exe, ako na to?

1. otvorte Task Manager (Ctrl + alt + delete)
2. prejst na usko Processes
3. pravy klik na Zm32nt.exe alebo Pwatch.exe
4. stlacit End Process
5. Potvrdit Yes.

ak vam bezia oba procesy, ukoncite ich oba!

Zamyslite sa, co ste v poslednej dobe instaloval (nejake supa toolbary alebo podobne). Dalej sa zamyslite, co predchadzalo tomuto problemu. Zrejme sa neobjavil sam od seba ;-)

Mozete skusit nejaky bod obnovy, spred datumu, kedy to prestalo fungovat.

dalej ste nepovedal, ci nemate instalovany jeden z hore uvedenych programov! dozvedeli sme sa len, ze vam nebezia tie 2 procesy.

A ani Google toolbar nemate? Ziaden podobny Toolbar? Ste si isty?

Este mozete skusit preinstalovat IE6, takisto prejst aktualizovanym Spybot Search&Destroy + Ad-Aware-om, antivirom. skusit postnut sem hijackthis vypis.

Takisto nepisete, ci mate aktualizovany system. ci mate vsetky kriticke zaplaty instalovane a podobne. Skontrolujte to.

tu najdete niekolko rieseni: http://www.geekstogo.com/forum/Only-single-letter-s hows-Explorer-title-bar-t84457.html

Niekto mal takýto problém s IE a podpora Microsoftu mu za 35 dolárov poradila fungujúce riešenie. Hoci sa to týka IE, možno pomôže aj tebe:

1. Click "Start", click "Run", type "inetcpl.cpl" and then press "Enter".
2. Click "Delete Cookies" and click "OK" when prompted to confirm.
3. Click "Delete Files" and click "OK" to confirm.
4. Click "Clear History" and select "Yes" to confirm.
5. Click "Settings", and then click "View Files". Delete all files in this folder.
6. In the Settings window, click "View Objects". Delete all the objects in this folder. If some objects cannot be deleted, please restart the computer and try again.
7. Switch to the "Security" tab, select "Internet" and click "Default Level" if it is not grayed out.
8. Clear the "Trusted sites" and "Restricted sites".
9. Switch to the "Privacy tab", click "Default" if it is not grayed out.
10. Switch to the "Content" tab, click "AutoComplete". Clear Forms and Passwords.
11. Switch to the "Advanced" tab, click the "Restore Defaults" button and then deselect "Enable third-party browser extensions".

Najprv by som vyskúšal len ten posledný bod. V ostatných bodoch sa maže história, cookie, uložené heslá a iné nastavenia, takže prídeš o uložené heslá, trvalé prihlásenia na rôznych weboch a pod. Postupuj podľa toho, len keď vieš, čo robíš.

edit: Asi to nepomôže, ale vyskúšal by som.