Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedokončené názvy složek

Čau. Chci Vás poprosit jestli byste mi nepomohli s tímto problémem. Problém: Otevřu Tento počítač a kliknu na Dokumenty, jenže jak se vždy v té modré liště píše Dokumenty, tak mě se tam píše pouze D. Toto se stává i u jiných složek, vlastně u všech. Jen když otevřu Tento počítač tak to tam je napsaný, ale jak klikám dál už tam jsou pouze počáteční písmena.Vložil bych vám semka nějakej obrázek, ale nevím jak.Díky za pomoc Mike17.

Niekto mal takýto problém s IE a podpora Microsoftu mu za 35 dolárov poradila fungujúce riešenie. Hoci sa to týka IE, možno pomôže aj tebe:

1. Click "Start", click "Run", type "inetcpl.cpl" and then press "Enter".
2. Click "Delete Cookies" and click "OK" when prompted to confirm.
3. Click "Delete Files" and click "OK" to confirm.
4. Click "Clear History" and select "Yes" to confirm.
5. Click "Settings", and then click "View Files". Delete all files in this folder.
6. In the Settings window, click "View Objects". Delete all the objects in this folder. If some objects cannot be deleted, please restart the computer and try again.
7. Switch to the "Security" tab, select "Internet" and click "Default Level" if it is not grayed out.
8. Clear the "Trusted sites" and "Restricted sites".
9. Switch to the "Privacy tab", click "Default" if it is not grayed out.
10. Switch to the "Content" tab, click "AutoComplete". Clear Forms and Passwords.
11. Switch to the "Advanced" tab, click the "Restore Defaults" button and then deselect "Enable third-party browser extensions".

Najprv by som vyskúšal len ten posledný bod. V ostatných bodoch sa maže história, cookie, uložené heslá a iné nastavenia, takže prídeš o uložené heslá, trvalé prihlásenia na rôznych weboch a pod. Postupuj podľa toho, len keď vieš, čo robíš.

edit: Asi to nepomôže, ale vyskúšal by som.