Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače ke skeneru

Nebudu nic popisovat, tady je kus mého rozhovoru na ICQ. Já ty ovladače hledal a stále se mi nacházela nějaká cestovka...

zn_Misorp 10:01
nezlob se vímže se ozývám jen když něco potřebuju *HELP*
­
krata™ 10:02
chichi. já se přeci nezlobím
­
zn_Misorp 10:02
ale holka mi přeinstalovala PC a tím jsem přišla o ovladače na skener nevíš kde to najdu někam jsem to založila NEBO SE TO VYHODILO KDYŽ SE HOLKA ODSTĚHOVÁVALA
­
krata™ 10:03
na stránkách výrobce třeba.
­
zn_Misorp 10:04
ale jsoupsaný asi anglicky a já umím jen trošku česky
­
krata™ 10:04
ano, to budou na 99 %. Pokud je to zahraniční firma
­
zn_Misorp 10:05
*WALL*
­
krata™ 10:07
když mi už konečně prozradíš, co je to za skener a jaká máš windows, tak se po nich i podívám
­
zn_Misorp 11:09
sory musela jsem odběhnout mám XP a skener je :P RIMAX colorado 1200p

Co k tomu dodat? Já je nenašel, asi nějaký pravěký model. Mohl byste se po nich někdo podívat? Děkuji 436x za nalezení.

Ty vado kluci dík. Já nestíhám. Před chvílí (dvě hodiny?) jsem přijel z Práglu a čekalo tu na mě snad 70 e-mailů. Pravda, z toho 56 notifikačních. Než to všechno stačím přečíst, odepsat/napsat ve vláknech/atd., tak tu mám další. Naštěstí se mi dařilo v šipkách a nemám depku jako jindy, kdy doma ty lahváče nemáme. :-)
Nasměruji sem Misorp (je to matička té holky z rozhovoru).