Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATX Header

Sháním ATX Header, který je do desky Pc-Chips - M726 v1.2, (socket 370 Intel).
Ten Header obsahuje Infrared port, PS/2 Mouse a 2x USB konektory. Konektor na desce, do kterého se ten Header zasouvá, vypadá jak 2 konektory USB proti sobě tím pátým, neobsazeným pinem, takže uprostřed tohom konektoru ve spodní řadě je jakoby mezera místo pinu.
Zde je ke stažení manuál, kde je ten Header zobrazen v souboru: Part2-12B :

http://www.pcchipsusa.com/PCCWebSite/Products/Produ ctsDetail.aspx?detailid=30&DetailName=Manual&MenuID =1&LanID=0

Omlouvám se za "inzertní styl" dotazu, ale jak se říká : "tonoucí se stébla chytá", nemůžu to za boha nikde sehnat.

Děkuji předem za případné reakce...
Kontakt na mě: theseus.cl@seznam.cz

Mno, pánové, díky moc za reakce, koupil jsem myš, klávesnici jsem sehnal starou rozbitou, tak jsem z ní vybral ten kabel a připájel jsem to do starší klávesnice, co měla už PS2 a kupodivu to chodí. Až nad tím kroutím hlavou, ale de to, což je účel. Takže ještě jednou dík a ať se Vám daří v životě...