Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATX Header

Sháním ATX Header, který je do desky Pc-Chips - M726 v1.2, (socket 370 Intel).
Ten Header obsahuje Infrared port, PS/2 Mouse a 2x USB konektory. Konektor na desce, do kterého se ten Header zasouvá, vypadá jak 2 konektory USB proti sobě tím pátým, neobsazeným pinem, takže uprostřed tohom konektoru ve spodní řadě je jakoby mezera místo pinu.
Zde je ke stažení manuál, kde je ten Header zobrazen v souboru: Part2-12B :

http://www.pcchipsusa.com/PCCWebSite/Products/Produ ctsDetail.aspx?detailid=30&DetailName=Manual&MenuID =1&LanID=0

Omlouvám se za "inzertní styl" dotazu, ale jak se říká : "tonoucí se stébla chytá", nemůžu to za boha nikde sehnat.

Děkuji předem za případné reakce...
Kontakt na mě: theseus.cl@seznam.cz

Zavisi od toho aku mys si mal. Ak nejaku mys pripajas na seriovy port tak ta mys musi podporovat pripojenie na seriovy port. PS2 sa nerovna seriovy port. V r.2007 to uz IMHO nepodporuje mys ziadna, ktora sa zachovala niekde mimo nejakeho muzea.
P.S. PS2 klavesnica fungovat samozrejme bude cez tu redukciu (to co tam je je tiez PS2, len s vacsim konektorom), pisal som len o mysi.

Header na USB sa da bezne zohnat, to je vacsinou standardne (a ak nie tak sa daju prehodit piny toho konektora (toho co sa strka do dosky) - strci sa ihla medzi kontakt a obal tam kde je zarazka a kontakt sa vytiahne a strci do vedlajsej diery konektora.
Len pozor aby to USB nezapojil naopak, ono to na doske casto ani nie je nijak klucovane takze treba poriadne davat pozor (podla navodu k doske) ze ktory USB kontakt kam zapajam... cerveny dratik zvykne byt +5V, cierny zvykne byt GND

Ja by som na jeho mieste skusil najprv USB, alebo ak by som mal zvysnu PS2 mys tak zbastlit PS2 header.

No a právě že to bylo už pár let, tak v tý době s těma věcma nebyly takový problémy si je koupit, o čemž se dnes mluvit nedá, jak už dole ale píšu, koupit se dá ta myš a někde sem našel inzerát, tam nějakej magor prodává jakousi sadu, ale v tom sou ty headery a jiný věci po balíkách, už sem psal, ale kus jako jeden nenechá,tak jsem mu popřál hodně štěstí s prodejem, protože všechno najednou nikdy neprodá, samý starý voloviny a asi 100ks dohromady...

Ten header má právě na sobě konektor na PS2, takže bych nemusel nic patlat pájkou, ale když nic jinýho nezbude udělám to a ta klávesnice s velkým DINem, ta mě tam mrzí nejvíc, už se to blbě shání. Na myši jsem koukal, ty se ještě dokonce prodávaj... Na PS2 mě to ale přijde lepší.

USB je taky právě v tom headeru, ten konektor na desce je totiž spřaženej, proto jsem psal, že vypadá jako 2 usb konektory na desce spojený k sobě proti sobě...Takže v tom rádoby jednom konektoru z tý desky je obsažena PS2, USB 2x a ten Infrared...To vše je v jednom konektoru.

Mno, pánové, díky moc za reakce, koupil jsem myš, klávesnici jsem sehnal starou rozbitou, tak jsem z ní vybral ten kabel a připájel jsem to do starší klávesnice, co měla už PS2 a kupodivu to chodí. Až nad tím kroutím hlavou, ale de to, což je účel. Takže ještě jednou dík a ať se Vám daří v životě...