Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový procesor - nízký výkon

dobrý den koupil jsem si procesor amd athlon x2 5000+,vyměnil sem ho za můj starý procesor amd sempron 2800+,skoušel sem převádět v nero z avi do dvd formátu pro přehrávání v běžných dvd přehrávačích a doba kodování je naprosto stejná jako při převodu se starým procesorem a i celé pc se chová ůplně stejne jako se starým procesorem,i když si myslím že by se to mělo o dost zrychlit.myslíte si že by pomohla celková přeinstalace windows XP profesional?základní desku máma sus m2v-tvm,ram 1500mb,integrovaná graf.karta,450W zdroj,hdd250gb.díky
Změna předmětu, původně: procesor (mif)

Hrátky s duachannelem a pamětnma ti připadají max. 10procent výkonu.
No a jaký tam máš disk ? Nemáš tam nějakou starou 40tku nebo něco podobně příšerného ?