Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC repraky do 1000 Sk

poradte nejake repraky(stereo..) v tejto cenovej kategorii..teda cim lacnejsie cim lepsie,ale zas aby ten zvuk bol ako taky.

je to len k PC na obcasne mp3,obcas film a obcas nejake hry:-)

genius logitech creative su asi najrozsirenejsie,ale ak aj nieco ine tak OK.fakt to nemusi byt nieco uzasne,sak za taku cenu ani nebude,len nech to nema plechovy zvuk a nech to ako tak sa da pocuvat

nejake tipy som nasiel,ale ide mi o skusenosti vase..v poradni som hladal,lenze hladanie mi velmi nefunguje,cez google to ide...

dakujem

Hifisti mě utlučou, ale koupil jsem tyhle: Genius (já subwoofer moc nemusím) a jsem spokojený. Normálně u PC jedu na sluchátka a tyhle mám do PC jen zapojený, ale fouknul jsem je k televizi a používám je, když si pustíme nějaký film na dvd do televize. (Bydlíme v bytě, nepotřebuji ozvučovat halu.) Ten vstup vepředu používám občas na gramofon (má vestavěný předzesilovač, ale to maj snad všechna šasi).
Klidně bych teď vzal něco zase od Geniusu, třeba tohle: Genius SW HF-2000