Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem linux na ntb

ahoj,

prosim poradte mi nekdo,vcera sem si koupil novz ntb acer,mel tam bzt linux ale po spusteni se sice nabootoval ale jen prikazovy radek,ne grafika,startx nefunguje asi neni nainstalovano.yadne cd k tomu nemam.chtel sem natahnout windows pres cd ale pise to nenaslo HD a nic v tom nejde.navic sem v tom linuxu neco prekopal a ted uy nenabootuje ani ten prikazovy radek.mate nekdo nejak napad< dak moc

mam nstalacky windows xp.ale v biosu nic takoveho nastavit nejde (s tim radicem} a instalace win se spusti ale pak to napise ze neni naformatovany hdd,a kdyz chci zmenit parametry rucne chce disketu od vyrobce.mam jen nejake cd od ACERu,nemam tam ani disketovku.pujdu s tim asi do servisu ale zkousim sehnat nejakou radu,servis je posledni zachrana :-)