Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostupnost stranok

pipojim sa notebookom na siet, ADSL linka a nejdu niektore stranky, vecsinou microsoft, hotmail, messenger, VUB . . . . ale ked najdem v meste volnu WiFi tak vsetko OK,
kde moze byt problem? zaplaty ok, IE6

Problem muze byt mnoho :) doporucuji aktualizovat IE6 aspon service pack 1, nebo pouzivat jiny prohlizec, dale doporucuji prohledat v PC zdali neobsahuje nejake cervicky. Byval na tom dobre spybot, ted jiz nevim co se pouziva. Pak zkusit znovu se pripojit na tyto stranky :)

akym sposobom sa pripajas na to adsl? mas nejaky modem alebo router alebo co? Ides potom cez LAN kabel? Ak ides cez router tak mas spravne nastavene DNS a branu? Start-spustit cmd, a tam zadat
ipconfig -all
a skontrolovat DNS podla manualu tvojho ADSL providera, a branu podla IP routera alebo ako to tam mas pripojene.

je tu niekolko pc, v podstate vsetky rovnake, xp, IE6, zaplatane . . . niektore idu OK, niektore nejdu . . . na tie co nejdu treba nastavit tcom proxy . . . a stranky co nesli idu, ale aj tak sa neda spustit, teda prihlasit live messenger . . . ani pri vypnutych firewaloch, atd . . . testy live messengera su vsetky ok . . .