Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostupnost stranok

pipojim sa notebookom na siet, ADSL linka a nejdu niektore stranky, vecsinou microsoft, hotmail, messenger, VUB . . . . ale ked najdem v meste volnu WiFi tak vsetko OK,
kde moze byt problem? zaplaty ok, IE6

akym sposobom sa pripajas na to adsl? mas nejaky modem alebo router alebo co? Ides potom cez LAN kabel? Ak ides cez router tak mas spravne nastavene DNS a branu? Start-spustit cmd, a tam zadat
ipconfig -all
a skontrolovat DNS podla manualu tvojho ADSL providera, a branu podla IP routera alebo ako to tam mas pripojene.

je tu niekolko pc, v podstate vsetky rovnake, xp, IE6, zaplatane . . . niektore idu OK, niektore nejdu . . . na tie co nejdu treba nastavit tcom proxy . . . a stranky co nesli idu, ale aj tak sa neda spustit, teda prihlasit live messenger . . . ani pri vypnutych firewaloch, atd . . . testy live messengera su vsetky ok . . .