Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr specifického webhostingu

Zdravím,
s kámošema jsme se rozhodli, že si založíme takový menší (později možná větší) web o taneční hudbě, měly by tam být recenze nových alb, přehled akcí, reporty z akcí, případně nějaké to fórum. Rozhodli jsme se, že si všechno naprogramujem sami. No, tady je první problém. HTML a CSS jakž takž ovládáme, ale neumím vůbec PHP, na místo toho však celkem obstojně ovládám technologii Java Servletů a JSP. Proto hlédám nějaký hosting, který toto podporuje. Dalším požadavkem je prostor alespoň 7 - 10 GB, MySQL databáze, ideálně neomezený počet subdomén, emaily a hlavně rozumná cena :-). Co poradíte?

Díky!
MaSo

jak to myslis java nikde? Ja se v tom moc nevyznam, ale kdyz nemeli oficialne mode OFF, tak jsem se zeptal a hned to slo. Takze se zkus jen tak pro srandu zeptat, protoze oni se hodne snazi a opravdu funguje i ta dostupnost. Jednou jedinkrat co meli delsi vypadek, okamzite nahradili prodlouzenim obdobi a dali jeste navic. nemam tam problem s nicim a i rychlost nacitani je perfektni.