Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr specifického webhostingu

Zdravím,
s kámošema jsme se rozhodli, že si založíme takový menší (později možná větší) web o taneční hudbě, měly by tam být recenze nových alb, přehled akcí, reporty z akcí, případně nějaké to fórum. Rozhodli jsme se, že si všechno naprogramujem sami. No, tady je první problém. HTML a CSS jakž takž ovládáme, ale neumím vůbec PHP, na místo toho však celkem obstojně ovládám technologii Java Servletů a JSP. Proto hlédám nějaký hosting, který toto podporuje. Dalším požadavkem je prostor alespoň 7 - 10 GB, MySQL databáze, ideálně neomezený počet subdomén, emaily a hlavně rozumná cena :-). Co poradíte?

Díky!
MaSo

Proto píšu, rovnou se jich zeptej. O Javě já vím prdlačku, ale měl jsem za to, že to je věc klienta a ne serveru... A ten prostor půjde domluvit určitě, na webu mají jen základní nabídky. Za zeptání nic nedáš.
Mají celkem slušnou podporu, když jsem měl problém, na ICQ reagovali obratem, volat jsem nikdy nemusel. Když jsem chtěl v php něco zapnout, co standardně nebývá, taky s tím nebyl nikdy problém.

Ci nahodou ten engine pre java na serveri nestoji licencne poplatky? U klienta nestoji nic, ale na serveri neviem, mohol by to byt dovod preco to nikde nemaju. Php intereter je zdarma snad v kazdom linuxe (tipujem :)
Java je pekna ale ci to je zrovna idealne z hladiska vytazenia servera apod tazko povedat, nemam ani som nehladal doteraz ziadne info. Skus sa u nejakeho webhostingu opytat, to bude asi najlepsie.

No, Java Enterprise Editon je zdarma ke stažení i pro komerční účely. Je přímo určená pro vývoj komplexních informačních systémů a různých business aplikací, takže problém s vytížením serveru asi nehrozí. Jediné, za co by se mohlo platit je aplikační server pro Javu, ale i tady exstuje free řešení, třeba Tomcat, ikdyž to je vlastně v podstatě jen webový container, ale ten by mi stačil...

jak to myslis java nikde? Ja se v tom moc nevyznam, ale kdyz nemeli oficialne mode OFF, tak jsem se zeptal a hned to slo. Takze se zkus jen tak pro srandu zeptat, protoze oni se hodne snazi a opravdu funguje i ta dostupnost. Jednou jedinkrat co meli delsi vypadek, okamzite nahradili prodlouzenim obdobi a dali jeste navic. nemam tam problem s nicim a i rychlost nacitani je perfektni.