Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Insert boot........!

Po hraní hry na PC mám problem!!!!

Černý monitor a na něm toto: Searching for boot record from floppy...not found.
Drive not ready. Insert boot diskette in A.

1. Mate nastavene zle poradie bootovania.
2. Hra zrejme poskodila nejaky dolezity systemovy subor.

Ked nastavite spravne poradie bootovania (1. HDD, 2. CD 3. ...), potom sa dozviete, ktory subor to je a budete ho moct opravit alebo nahradit. Dovtedy sa nepohneme.

Alebo ma niekto iny napad? :-p

edit // sam som uz riesil 2 ci 3 pripady, ked sa poskodil nejaky systemovy subor v dosledku padu hry.

Prostě v tý disketovce někdo něco pouštěl, nešlo mu to a při loadování disketu vytáh, tak ji tam naper zpět, když bude funkční, tak ten proces dodělá a budeš mít pokoj. Pokud nevíš, co tam bylo, tak si odeber disketovku ze systému (odebrat zařízení) a restartni kompa, mělo by to přestat a zavést ovladače znova a nejlíp uděláš, pokud neznáš BIOS, vypni kompa, vlez do bedny, odpoj ji jak od kšandy, tak od napájení a fertig, stejnak je to už dneska k ničemu v podstatě...