Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s mechanikou DVD

Dobrý den prosím o radu.Nevím zda problém popíši dost dobře jako laik.
DVD mechanika odmítá zápis dat na medium CD-DVD -R. Při zadání (v Neru6) Přidat-vypálit mechanika neodpovídá. V té době se nedá ani proces přerušit,nedá se ani mechanika vysunout , ani ukončení procesu není možné (tl. CTRL+ALT+Delete). Je možné jen tvrdý restart PC.
Zajímavé je že při vložení CD-DVD s daty (film)mechanika pracuje zcela normálně (přehrává), Také jdou vypálit a načíst data na CD.

Hláška při pokusu vypálení dat na DVD : Nemohu obnovit TOC nebo Nemohu začít disk najednou (DAO).
o.s Win XP
Mechanika: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N.
Může někdo poradit jak odstranit tuto závadu? Děkuji.

i když si o značce lg nemusím myslet nic dobrého, kdyby se ty mechaniky chovaly jak píše pcfanda, už by lg musel dávno zavřít krám.

-rozpomeň se kolik programů pro virtuální mechaniky máš, a všechny alcoholy a daemon toolsy odinstaluj
-odeber mechaniku ze správce zařízení
-restartuj a nech windows ji znovu automaticky nadetekovat
-doufej že nebude třeba další zásah do registrů, kdo si to má pamatovat

Dobrý den, nechci se přít o něčem čemu dost dobře nerozumím, ale poznatek, že optické mechaniky LG mají problém s formátováním přepisovatelných médií jsem opravdu získal na nějakém fóru www.cdr.cz.Není to z mé hlavy, ale tuto negativní zkušenost mám a nejsem zřejmě sám.Jsem zvědav co se stane až JORK znovu vymaže či zformátujeto nové DVD RW. Já osobně užívám k plné spokojenosti program InCD již asi 7 let.LG mechaniky jsou jinak podle mne dobré, využívám je i ke čtení a zápisu DVD-RAM a rovněž vše O.K.