Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem víc nahlas

nevíte někdo jak se dělá aby všechny mp3 hráli víc nahlas hrozně mi to sere s.e.k320. hraje víc nahla a kámoš stim machruje:x:

ty si děláš prdel, ty nemůžeš být king. ten by to věděl.

může mít citlivější sluchátka.
může mít přehrávač/mobil s větším výkonem.
nemá vybité baterky.
při úpravě mp3, někde tam kde je normalize, jde nastavit i úroveň = hlasitost.

posuzovat hudbu podle hlasitosti, to je u hipa hopa nějaká nová demence, ne?

nn Ti to vysvětlím, protože do jedné takové třídy chodím :-p. Ten, kdo má nejhlasitější mobil, je king a všichni ostatní to musí ztlumit, nemají na něj. Jinak hip-hop NENÁVIDÍM, do auta na duc duc dobře, ale na normální poslech? Není nad Beatles, nebo některé rockové skupiny. Poslouchání jich Tě nějak obohatí, ale duc duc duc Yeah Yeah Miro Pele (které mám v mobilu jenom z donucení, abych nebyl shit) ........., nechápu :?:

he?
no teď si fak připadám obohacen.

ehm, neměly by se už na základní školy dělat přijímací zkoušky či výběrová řízení? nedovedu si představit mít tak retardované spolužáky. v práci takoví kolegové naštěstí nehrozí, pokud člověk nepřijme zaměstnání myče nádobí v mcdonaldu a podobně.
(ale zas má člověk v baráku sousedy. naštěstí je nemusí zdravit)

Zkousel jsi neco takoveho?
http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product= MDR-EX71SL&site=odw_cs_CZ&pageType=Overview&imageTy pe=Main&category=HDO+Performance+In-ear

Mam je a i lidi s extremne malym usnim otvorem si je nemohou vynachvalit. Ma to takovy "gelovy" kloboucek, ktery 1) skvele izoluje od okolniho zvuku 2) drzi dobre v usich. Je v baleni ve trech velikostech, takze by nemel byt problem. A zvukova kvalita je taky supr. Jen ta cena..

:-)

<OTjakosviňa>
To byla jednou děsná psina v hromadné dopravě. Řidič míval puštěné rádio a z repráků každou chvíli lezlo: "Časové znamení ohlásí xxxx hodin... píp píp píp píp píp píííp."
nahráli jsme si na kazetu, nějakou raní dobu (nevím už - snad 5:40 nebo tak) a v tom autobuse to pustili o deset minut dříve a pěkně nahlas (jak si lidi přeřizovali hodinky LOLOLOL).
</OTjakosviňa>