Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem víc nahlas

nevíte někdo jak se dělá aby všechny mp3 hráli víc nahlas hrozně mi to sere s.e.k320. hraje víc nahla a kámoš stim machruje:x:

Zkousel jsi neco takoveho?
http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product= MDR-EX71SL&site=odw_cs_CZ&pageType=Overview&imageTy pe=Main&category=HDO+Performance+In-ear

Mam je a i lidi s extremne malym usnim otvorem si je nemohou vynachvalit. Ma to takovy "gelovy" kloboucek, ktery 1) skvele izoluje od okolniho zvuku 2) drzi dobre v usich. Je v baleni ve trech velikostech, takze by nemel byt problem. A zvukova kvalita je taky supr. Jen ta cena..

:-)