Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zabezpečení počítače

Dobrý den, jako počítačový neznalec bych potřebovala poradit, jaký antivirus je vhodnější (pro domácí užití). Mám stahnutí Avast a Spyware Terminator. Ještě bych potřebovala vědět něco o spybotu. Děkuji moc!

K základům bezpečnosti práce na PC patří uživatelský účet s omezenými právy. To omezení je hlavně kvůli těm virům a ostatním šmejdům, aby se nedostali do systémových oblastí.
Antivirus je pak už jen jako doplněk.
A důležitější je firewall, třeba SYGATE, sice starší kousek, ale velmi jednoduchý na nastavení.