Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW

Ahoj,chci si stáhnout hru Word Of Warcraft ale píše mi to tu že to potřebuje program Deamon Tools , ale já nevím jaký mám stáhout prosím...poraďte... :-) děkuji !

Na hru world of warcraft nepotrebujes daemon tools. Lze stahnout instalaci primo "exe". Worldofwarcraft lze stahnout primo z blizzardich ( wordlofwarcraft.com - nebo evropske verze ) stranek po registraci na "trail" a burning crusade lze bez problemu tez "exe" najit pri trose hledani. Na internetu je k dispozici. Samozrejme si ale nezahrajes bez registrace na serveru a za to se plati a neda se to obejit.

EDIT: upozornuje, ze wow je 4GB a bc dalsi 3GB ke stazeni.