Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW

Ahoj,chci si stáhnout hru Word Of Warcraft ale píše mi to tu že to potřebuje program Deamon Tools , ale já nevím jaký mám stáhout prosím...poraďte... :-) děkuji !

Jojo souhlasim. Wow klient se vali volne ke stazeni i na blizzardich serverech. Ochrana opravdu nejde obejit ( tedy ze by nezaplatil a hral ).