Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formátování souboru WMA do mp3

PROSIM..poradte...ne úplně tupé, ale přesto blonďaté hlavičce:))
z megauploadu mám stáhnuté CD, na ploše uloženo jako soubor ve formátu WMA...jak to převést do zvukového formátu WMA nebo mp3???????? prosím nějak jednoduše.....děkuji moc:-)

Vrele doporucuji softik "MediaMonkey" (free). V nem prevedes cokoliv do cehokoliv. Ma to vlastni kodeky, takze ani nepotrebujes nejake ohyzdne baliky (toliko zasi*ajici system). A umi to i palit...

edit: Jeste mam pro tebe jeden soft. Jmenuje se to "Milan's GUI". Je to "graficka" nadstavba nad kodeky (obsazene) a funguje to dokonale. Ty uvozovky proto, ze je to seredne jak prdel farni kucharky, ale pouzivam to uz drahnou dobu bez jakychkoliv problemu. Neinstaluje se to, staci rozbalit a spustit. Tohle IMHOj resi tvuj problem. Stahuj zde: milan-s-gui

Když to máš ve formátu WMA uložené, proč to chceš převádět znova do formátu WMA?
Ivetko, znova si rozmysli, co chceš, tvůj dotaz jaksi postrádá smysl...A dávat ti tipy na nějaký programy a zároveň ti popisovat, jak se s nima dělá, to po nikom nechtěj...To bys měla lepší si někoho ve svým bydlišti sehnat, kdo už takovýho něco dělal a nechat si to vysvětlit a hlavně předvést, bylo by to rychlejší, líp by si to pochopila, než nějaký sáhodlouhý popisy něčeho, co jsi do teď neviděla...
Vím, že ti to nic nepomůže takováhle reakce, ale pochop i ty druhé, jak mají odpovídat na takové dotazy...

Mno, ja jsem to pochopil tak (z nadpisu), ze potrebuje prevest WMA (WMV) do MP3. Ze se "prepsala" v naslednem textu povazuji za prehlednutelne. IMHOj jde o tohleto: cerka ma vyrabovane WAVy z cedka a chce to prevest do formatu, ktery ji preskuhra mp3player. Neni nutno z toho delat vedu. :beer:

Diky moc za pochopeni, je to presne tak,diky hodny clovicku;-)
a s prepsanim, ja se to snazila reit nekolik hodin a opravdu dobre jsem si rozmyslela co chci...a proste je to tak...mp3player mi prehraje to, co je ve formatu zvukovem WMA a mp3...to co mam jen jako soubor WMA mi hlasi ,,format error!!"....takze tak..jeste jednou diky a pokusim se zvladnout to:-)

Chjo... Mas stesti, ze jsi (doufam - tady se to nepozna ]:)) cerka.

Predpoklad:

1. Mame WAV ci WMA (WMV), z nejakeho prazvlastniho duvodu neprehratelny na prenosnem MP3Playeru (typ :?:)
2. Nemame software pro prevod vyse zminenych formatu do MP3 (ktery, empiricky overeno, player "umi")
3. Nevime jak to udelat

Reseni:

ad 1. Je-li to (jelito ]:)) zvukovy soubor, mel by se prehravac aspon pokusit o reprodukci. Jestli dela krky, je na hovno prehravac nebo soubor.

ad 2. Stahneme soft (pokud jsme si jisti, ze player zvlada aspon MP3) - muzes zkusit (viz vyse) MediaMonkey ci skaredy Milanuv GUI. V nem prevedes (zatlacis) WAV do MP3, kteryzto format nejspis zere tvuj prehravac.

ad 3. Neni to zadna maturita. Vyse popsane programy maji CZ lokalizaci. Nebude-li neco jasne, prijd.

Uf...