Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet banking servis24 - neumím se přihlásit

Dlouho jsem si myslel, že mne nemůže nic překvapit. Ó jak jsem se mýlil. Už snad hodinu dumám nad tím, jak se přihlásit do servis24. V obálce mi přišlo "bezpečnostní heslo", co má 6 číslic a tady je něco (netuším co) na 8. Klientské číslo v obálce bylo zase desetimístné...
Nebylo mi lépe bez toho pitomého účtu s účtem v zadní kapse, kde mám neustálý a okamžitý přehled, nepřetržitý servis a to vše zdarma a bez přihlašování?

[http://img72.imageshack.us/img72/5913/prihlaseniser vis24xm3.gif]

Bezpečnostní kód BYL pouze šestimístný. Někdy (cca září 07) se fasovali nové bezpečnostní kódy, které už byly OSMIMÍSTNÉ.

Taky jsem na tom skončil, protože jsem ten dopis od ČS nenašel, musel jsem se vydat na pobočku. Případně tam zkus nejdřív zavolat, jestli máš osobního poradce, mohl by ti to říct po telefonu :-)

Někdy (cca září 07) se fasovali nové bezpečnostní kódy

tak to mi mohli poslat už nový ne? Vždy´t mi to posílali včera a zřídil jsem to v pondělí...
Napsal jsem jim na podporu a poslal ten obrázek. Se bojím i resetovat počítač. Nejde mi Miranda a u toho přihlašování jsou snad jen 3 pokusy a pak to bloknou...

To sem měl uplně stejnej problém přišel mě dopis s novím bezpečnostním kódem nepřisuzoval jsem tomu váhu no a pak sem se taky přihlašoval a 3 krát sem to zadal špatně a pak hned potom co se mě to zablokovalo sem objevil ten dopis s tím novým bezpečnostním heslem jenže aplikace už byla zablokovaná :) a tak mě nezbylo nic jinýho než jít na pobočku a vyfasovat nové bezpečnostní heslo.

Jsem rád že nejsem jediný koho to také překvapilo. Asi před 14ti dny když to na mě vybaflo jsem žhavil tu jejich linku a po vysvětlení co napsat do políček k bezpečnostnímu kódu a návštěvě místní pobočky jsem se asi půl hoďky řezal smíchy co jsem za blbce a jak neumím logicky uvažovat.

Ono nic jiného než navštívit pobočku asi nezbude. Já tohle bankovnictví používám už léta a právě asi před těmi 14ti dny to na mě baflo s tím osmimístným bezpečnostním kódem (měnil jsem tam v nastavení nějaký sms oznámení které bylo doposud zdarma a oni to chtějí od února zpoplatnit). Osmimístný bezp. kód jsem samozřejmě nikde neměl nebo jsem ho ani nikde nenašel a tak jsem musel do pobočky a tam mi ho vygenerovali.

Pochopil jsem (možná že chybně), že se jedná o prvotní přihlášení po zřízení služby Servis24. Pokud to nezměnili, tak se člověk přihlásil uživatelským jménem (10 míst) a jako heslo se dalo číslo smlouvy, ... následně po přihlášení aplikace nutila ke změně hesla. Bezpečnostní kód byl vyžadován pro změny nastavení např. zadání čísla mobilu pro ověřování, změna limitu a pod.
Pro pobavení přidám, že jsem také při zadávání telefonu při změně ověřovacích pravidel napřed "vyčerpal" své tři pokusy , než jsem si vzpoměl, že jsem obdržel nějaký dopis s bezpečnostním kódem. No cesta do ČS mě neminula.

Kráťo, tak jsem o rána prolézal všechny svoje "dokundymenty", trpaslíci lítali, otevírali šuplíky - a kulový. Já, když jsem tohle absolvoval, tak nezbylo nic jiného, než vletět do pobočky, a nechat si "polopaticky" objasnit.
Je mi to líto, že ti neumím poradit, a i když nemám áhnung jak jsi daleko od nejbližší pobočky, tak bych to doporučil.
Mně se vyplatilo, být uctivý, a dělat totálně blbýho.
Telefon? - ani za nic, proděláš kalhoty. Jsou sice vstřícný,ale poradit neumějí.A to dokonce, ani můj bankéř. Sice se snažil, ale jeho vysvětlování, bylo pro mně z oblasti sci-fi.
Holt jsem blbej, blbej, a blbej. Holt nemám matůůůůritu.

Dík za snahu. já napsal do pobočky ještě e-mail s oním obrázkem, mé "poradkyni" (blbce dělám vždy když u nich něco chci - dobrá taktika). Nicméně ani ona a ani z podpory toho servis24 neodepsali (už snad 3 hodiny). Hlavně, když chtějí korunky, to musej mít okamžitě. Já tu mám už 4 hodiny otevřené okno s tím přihlášením a bojím se i resetovat počítač, jelikož mi nějak stávkuje Miranda...

Jak to tak čtu, nejsem sám, kdo si připadal jako blbec.

Měl jsem úplně stejný problém... doma jsem vychvaloval internetové bankovnictví (už jsem měl zkušenost s eBankou), ale pak když jsem 3x zadal blbě ten kód a musel si jít nechat na pobořku vygenerovat nový, tak jsem vzteky neviděl a moje autorita doma klesla pod bod mrazu.

Problém byl v tom, že jsem nerozlišil bezpečnostní kód a bezpečnostní heslo.

Tak na to pozor, je to možná i tvůj případ, Kráťo.

Bezpečnostní kód je osmimístný a najdeš ho v Protokolu o zřízení uživatele - ten jsi dostal v bance. A číslice z tohoto kódu vyplníš do těch okýnek na webu.

Bezpečnostní heslo je pouze šestimístné.

Opět musím konstatovat, že jsi nejlepší odhalovač zádrhelů. Hned na první pokus se podařilo. To to nemůžou někde napsat, že to je číslo na smlouvě, co dávali ve spořce a ne číslo, co přišlo v té obálce? To často musí člověk blbnout celý den a nakonec jít ještě do pobočky - jsou to paka!

To je právě to, co mne zmátlo (bezpečnostní kód a bezpečnostní heslo) a napsal to host. Tys psal

a jako heslo se dalo číslo smlouvy

a v tom dialogu nahoře na obrázku je heslo... Ale je to něco jiného. Tys myslel "bezpečnostní kód" na smlouvě a teprve od hosta jsem pochopil, že bezpečnostní kód a bezpečnostní heslo jsou dvě věci (obojí v tomto dialogu).
Přesto dík.