Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřebuju pomoc s připojením na net v rámci LAN

předem se omlouvám za to že jsem holka, neumím používat odborné názvy a nevím jestli moje vysvětlení vůbec nekdo pochopí:-[. S bráchou máme vytvořené propojení našich Pc přes kabel. on je jako ,,hlavní" PC na který je napsaný net. a přes kabel to jde ke mě. problém je v tom že mě zrona na mém Pc net nejde, snažila jsem se zkontrolovat IP adresy no a protože jsem blbá, vymazala jsem informace z protokol sitě internet, že je přepíšu znova (měla jsem je napsané na papírku ale ten jsem vyhodila v domění že minule jsem to kdesi našla tak to příště v tom Pc najdu zas) a te´d nevím kde je mám sehnat. jestli rozumíte- potřebuju najít informace -protokol sítě internet- použít následnující Ip adresu, a použít následující DNS adresu. přčs použít adresu automaticky mi to nejede. Tak pokud by byl někdo ochotný a napsal by mi to byla bych ráda. Děkuji

Ten tvůj problém vůbec neřeším, ale reaguji na následující:

předem se omlouvám za to že jsem holka

Za celou dobu fugování téhle poradny jsem si nevšimnul, že by KDOKOLIV zpochybňoval/zakazoval účast holek/žen na tomhle webu a že by snad zpochybňoval možnost jejich úsudku. Na druhu stranu raději nechci spekulovat nad možností že je to od tebe cílená informace, směrovaná na "zájem" mužské části fóra a následně "podpořená" sdělením

no a protože jsem blbá .....