Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC

Tak to sem zase já:)
Tentorkát bych se chtěl zeptat jeslti jdou propojit dva počítače přes Modem a popř. jak?
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

V dřevních dobách, kdy nebylo normální mít připojení k internetu, jsme opravdu spojovali dva vzdálené počítač přes modem (hádejte jaký - modem je dost univerzální pojem). Toto asi nebude to, co chcete.
Popište svůj problém přesněji a pravděpodobně vám někdo poradí.