Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při startu se skratuje (vypne) zdroj.

Koupil jsem levné nové A-data paměti 2x 1Giga 800Mhz do počítače s pentiem E6700 a deskou od msi čipset i965. Ve středu se jedna z nich odešla - počítač se z ničeho nic vypnul, restatoval asi dvakrát a pak už vůbec nenaběhl - až když jsem tam dal původní paměť. Až do dneška jsem ho tedy provozoval s tou zbývající a-data a jakž takž dobrý. Dnes mi spadl počítač uprostřed filmu a výměna paměti už to nespravila. Když výtáhnu síťovou šňůru a znovu zapojím jen na sekundu popoběhnou větráky a nic. Slyšel jsem, něco vtom smyslu, že se zdroj takto skratuje aby se počítač nepoškodil ještě víc. Znamená to, že odešla základní deska? Nemůžou v tom hrát roli ty paměti?

Bez vyzkoušení jiného zdroje nebo odpojení nepotřebných částí -disky, grafika - se nedá říct co odešlo. První bych zkusil jiný zdroj a už bych pc s tím samým nezapínal, pokud je vadná deska tak ta ochrana ve zdroji taky nemusí vydržet moc pokusů..