Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak uvolnit místo na disku

Dobrý den jak mam uvolnit místo na disku c:? mam jen 20mb volného místa.mam disk rozdelený na c: D: na c: je sistém...místo stale ubýva...soubory cookie sem už vymazal.velikost koše jsem snížil na 100mb....stále mi ale složka dokumenty ukazuje že je v nich více než 3gb ale po kliknutí a prozkoumání složek které v nich sou je to tak maximalne 50mb.Nerozumím tomu:-( prosím o radu
Lock, není potřeba do dotazu z roku 2008 vkládat dementní příspěvky. (karel)

Tak bud vies co robis (co sa neda ocakavat od laikov), alebo na tych PC nemas nic specialnejsie co nejaky cleaner nepozna a to posere apod.
Napisal som preto lebo uz tu bolo dost vela otazok typu "pouzil som nejaky cleaner, a nefunguje mi hento alebo tamto...". Akekolvek cleanery ani optimizery a podobne kraviny zasadne neodporucam, nie su potrebne.
Miesto na disku sa uvolnuje zmazanim blbosti, blbosti sa najdu tak ze a) povoli sa zobrazovanie skrytych/systemovych suborov, a skontroluju sa temp adresare, a b) vymazu sa stare/nepotrebne body obnovenia (kdesi v start-programy-nastroje alebo v ovl.panely kdesi, neviem zhlavy, ja mam obnovenie systemu vypnute nech mi to nezere miesto na disku).

Tak to je mimořádně odvážné tvrzení.
Někdy si spusť CCLEANER (nejen na soubory) a podívej se, kolik chamrati a neplatných odkazů ti najde v registrech.

Pokazit si PC může každý, když udělá nějakou hloupost. Ale ani k tomu nepotřebuje CCLEANER, to je taky pravda.

C:\Documents and Settings\admin\Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Media Player\Transcoded Files Cache

zde mám složku která ma 800mb a nevim zda ji mohu smazat či je důležitá?má s tím někdo zkušenosti?