Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv karta nejde nainstalovat

Tak jsem si koupil televizní tuner Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe 3010iX.Ale už s tím třetí den zápasím a jsem úplně na prášky.Moje základní deska A8N5X má sice pcie ale když jsem chtěl kartu zasunout do slotu tak ejhle,nejde protože vadí větrák na chip setu no a druhý slot zase nejde použít protože vadí chlazení grafické karty.Musel jsem odmontovat chladič s větrákem na chip setu a celý horní kryt větráku odstranit a i tak se to vejde jen tak tak.Smontoval jsem všechno a říkám si že to nainstlaluju a bude,jenže po vložení instalačního cd a šílených všemožných registracích čert vi kde všude,mi to pořád posílá šílené tabulky,o tom že to prostě nejde no a na konci mi to pošle tabulku že jsem se nezaregistroval a takhle pořád dokola,už normálně fakt nevím jestli si to ze mě dělá prdel nebo co.Nevíte někdo co s tím mám dělat?Asi to vyresetuju kladivem,krám jeden šerednej.

lol, ty sa vyresetuj sam, a do PC uz radsej nelez. Daj to niekomu kto sa do toho aspon trocha vyzna.
Davat dole chladic chipsetu...uplne ti preskocilo?:) A este sa cuduj ze ti potom blbne PC...
Dufam ze si ten vetrak dal potom aspon nazad. Kazda doska musi byt navrhovana pre akekolvek zapojenie kariet do slotov, takze by nemal byt problem.

A potom tie tvoje hlasky ze "šílených všemožných registracích čert vi kde všude,mi to pořád posílá šílené tabulky,o tom že to prostě nejde no a na konci mi to pošle tabulku že jsem se nezaregistroval" - napis to prosimta zrozumitelne aj pre zvysok planety, iba tak ti moze dakto pomoct...

Se nečil to víš že jsem to dal nazpět,namazal jsem to teplovodivou pastou,jen ten horní kryt tam není,změřil jsem teploty a nijak se to nezměnilo.No co jsem měl asi dělat když se to tam nevešlo,tak jsem si to asi vymyslel.Jo a pc jsem si postavil sám a nikdy jsem neměl se žádným software nejmenší problém,až teď.Ta tabulka pořád dokola mele že jsem se nezaregistroval což není pravda protože mi přišla do e-mailu zprava s číslem.Ještě máš nějakou nesrovnalost?

V podstatě máte oba pravdu,to cd s tím softvare od pinnacle v 4.91 je apsolutně nefunkční na tom fóru je to popsané a další funkční verze je 4.92 tu jsem si stáhl ze stránek výrobce a zdá se že to půjde pravděpodobně vyzkouším i ten druhý soft no ještě uvidím,jak se mi tenhle osvedčí,každopádně díky oběma za poskytnuté rady.

Ještě bych měl jednu otázku,analogové tv mi funguje i se zvukem,ale zapojil jsem přez s-video signál z Digi ale nejde mi u toho zvuk.Když jsem měl kartu much tv tak jsem tam měl vstup audio out a audio in které se dalo propojit se zvukovou kartou a tím pádem fungoval i zvuk s-videa,nevíte někdo jak by se to dalo řešit u této karty?Karta má nějaké vstupy uvnitř,tedy po zapojení uvnitř skříně,ale není mi jasné zda se to dá použít?