Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv karta nejde nainstalovat

Tak jsem si koupil televizní tuner Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe 3010iX.Ale už s tím třetí den zápasím a jsem úplně na prášky.Moje základní deska A8N5X má sice pcie ale když jsem chtěl kartu zasunout do slotu tak ejhle,nejde protože vadí větrák na chip setu no a druhý slot zase nejde použít protože vadí chlazení grafické karty.Musel jsem odmontovat chladič s větrákem na chip setu a celý horní kryt větráku odstranit a i tak se to vejde jen tak tak.Smontoval jsem všechno a říkám si že to nainstlaluju a bude,jenže po vložení instalačního cd a šílených všemožných registracích čert vi kde všude,mi to pořád posílá šílené tabulky,o tom že to prostě nejde no a na konci mi to pošle tabulku že jsem se nezaregistroval a takhle pořád dokola,už normálně fakt nevím jestli si to ze mě dělá prdel nebo co.Nevíte někdo co s tím mám dělat?Asi to vyresetuju kladivem,krám jeden šerednej.

Ještě bych měl jednu otázku,analogové tv mi funguje i se zvukem,ale zapojil jsem přez s-video signál z Digi ale nejde mi u toho zvuk.Když jsem měl kartu much tv tak jsem tam měl vstup audio out a audio in které se dalo propojit se zvukovou kartou a tím pádem fungoval i zvuk s-videa,nevíte někdo jak by se to dalo řešit u této karty?Karta má nějaké vstupy uvnitř,tedy po zapojení uvnitř skříně,ale není mi jasné zda se to dá použít?