Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidat titulky k videu

Povedlo se mi stáhnout video z youtube.com do PC, kde ho pomocí flvplayer spustím.Jenže to video není česky.Poraďte mi prosím jak bych musela postupovat, aby se video přehrávalo s titulkami.Předem dík za odpověď.

No prvně je potřeba ty titulky mít.Dále by musel tvůj flvplayer umět přehrávat videa+titulky.Třeba VLC player přehraje video(flv)+titulky-stačí mu to nastavit.Ještě jedna možnost je,a to vložit titulky "napevno" do filmu-třeba pomocí Avidemux(ale obecně platí,že se to nedělá).

Soubor/Otevřít soubor (ctrl+f)

[vlcqe7.png]

Zelená-film
Červená-titulky

Anebo prostě bafneš soubor s titulky,když už ti hraje video a upustíš ho tam -on si je načte.

Edit//přepínat mezi více titulky lze potom pravou myší ,menu titulky.

Ještě než si to tam dal, tak jsem to takyy našla.Pak jsem teda zkusila, ale zase to nešlo, tak jsem se v tom hrabala a když jsem to už vzdyla, tak ta BYLY.Strašně moc ti děkuji za rady:-), který si mi poskytl.Mnohokrát děkuji.:))